Text Size

Site Search powered by Ajax

Огляд спортивних подій від 4 лютого 2018

Як, я казав у попередньому огляді боксер Олександр Хижняк був визнаним кращім спортсменом Україну у 2017 році.
Нагадаємо, за результатами виступів у 2017 році Олександр Хижняк здобув всі можливі золоті нагороди на провідних боксерських стартах. Спочатку Олександр став чемпіоном Європи у віковій групі до 22 років, а згодом ще й здобув титул найкращого боксера на Чемпіонаті Європи у Харкові та золото світової першості у Гамбурзі.
І ще одна новина, Міжнародна асоціація аматорського боксу (скор. англ. AIBA) визнала Олександра Хижняка "Найкращим боксером світу" незалежно від вагових категорій у 2017 році.
Церемонія нагородженя відбулась на міжнародному боксерському форумі у Сочі.
Подивимось і послухаємо коротку промову Олександра Хижняка.

Переходимо до огляду футболу у Торонто та околицях.
Розповідь про гру яку ви дивитесь. Україна AC проти Сербія АС. Друга хвилина серби не переходили на нашу половину поля, однак забили два голи у порожні ворота. Потім українці добре грали,  рахунок став 4-3 на нашу користь. А потім у меншості серби з інтервалом у 15 секунд забивають два голи, і за хвилину що залишилась рятують свою перемогу 5-4.
У  аматорів зимовий сезон тільки почався, тому казати про те хто на якому місці не буду, а наведу рахунки зустрічей. Спочатку тих матчів де кращими були наші команди.
 У Over 35's Maradonna Division USC Diaspora проти Chepo F.C  рахунок 4-1
У Over 35's Cruyff Division Halychyna O35 проти Armada FC рахунок 6-3
У Friday Men's Division #2 Halychyna проти Serbian White Eagles - Ov35  рахунок 2-2
У Over 35's Pele Division відбулося українське дербі,  суттєво підсилені орендованими футболістами Карпати грали проти Славутича рахунок 6-2.