Monday, August 15, 2022
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

U-17: з українським прапором та путівкою на Євро

Стомлені, але надзвичайно щасливі – саме такими до столиці України повернулися учора футболісти юнацької збірної U-17. Вп’яте в історії команда цієї вікової групи вийшла до фінальної частини європейської першості.

Заповітну путівку підопічні Олександра Петракова здобули достроково – дві феєричні перемоги над Фінляндією та Туреччиною забезпечили українцям вихід на ЧЄ-2016. Цьому посприяли зміни в регламенті: 16 команд у фінальній частині замість 8. Тож в останній матч із англійцями не мав такого принципового турнірного значення. Але вийшов він напруженим і по-справжньому бойовим, завершившись підсумковою нічиєю – 1:1. Українці повернулись додому непереможеними!

Складний переліт, який тривав близько 7 годин, пересадка в Стамбулі, і нарешті - рідний Київ. 17-річні герої не приховували посмішок, залюбки позували перед фотооб’єктивами та роздавали перші в житті інтерв’ю. «Радість позаду, попереду – щоденна праця і нова ціль. Хочемо приміряти медалі європейської першості» - такий амбіційний настрій в українських збірників. Також наші хлопці зробили пам’ятний знімок, піднявши український прапор, що символізує непереможний дух нашого народу.

Жеребкування фінальної частини Євро-2016 відбудеться 8 квітня, а сам чемпіонат пройде з 5 по 20 травня в Азербайджані.

Login Form