Monday, August 15, 2022
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

В Києві сформували Генштаб Антипутінського інформаційного фронту

24 вересня в Києві під час конференції в Українській Інформаційній Службі було сформовано Генеральний штаб Антипутінського інформаційного фронту – міжнародної структури, що включає в себе організації національних громад народів, що постраждали від російської, зокрема – путінської агресивної імперської політики.

Першочерговим завданням фронту буде інформування англійською, німецькою, російською, кримськотатарською та іншими мовами європейських ЗМІ про реальний стан справ щодо російсько-української війни та про реальну, а не офіційну, соціально-політичну й економічну ситуацію в Росії, Білорусі та на окупованих територіях України. Для цього будуть використовуватися інтернет-видання, соцмережі, власні друковані видання та розсилка в провідні світові інформагентства.

В роботі штабу візьмуть участь політичні емігранти з Росії, Азербайджану, Казахстану, Білорусі, Кубані, Грузії.

Також в найближчих планах фронту є проведення виставки інформаційно-пропагандистського плакату на тему «Злочини російського імперіалізму та поневолені Москвою народи».

За словами координаторів фронту, задача структури – посилити контрпропаганду проти російського агресора. В цьому плані учасники Антипутінського фронту сподіваються на Міністерство інформаційної політики України, до якого направили ряд листів з пропозиціями. На жаль, констатують в Антипутінському фронті, відповіді вони досі не отримали, хоча пройшло вже майже 2 місяці.

«Ми сподіваємося, що наші пропозиції, зокрема, ідея почати випускати на українському телебаченні програму мовами поневолених Росією народів за участі представників емігрантських організацій цих народів, знайде нарешті відгук в української влади», – наголошує директор Київського інституту журналістських досліджень країн ГУАМ Ельхан Нурієв, який сам є емігрантом з Азербайджану.

«Україна не може перейти в контрнаступ у гібридній війні, бо програє її інформаційну складову. Що казати, коли річний бюджет одного лише каналу «ЛайфНьюз» перевищує всі кошти, які виділялися протягом останніх двох років на українську пропаганду», – додає директор Центру зовнішньополітичних досліджень ОПАД, координатор комітету «Кубань з Україною» Сергій Пархоменко.

«Свого часу Ічкерія фактично виграла Першу чеченську війну завдяки грамотній інформаційній роботі та пропаганді в стані противника. Якщо Україна хоче перемагати, то зобов’язана буде підсилювати інформаційну складову у гібридній війні. Якщо влада України не має сил і бажання це робити, то що ж, ми тоді візьмемо цю складну ношу на себе», – зазначив казахський професор Рустем Жангожа

Джерело: ukrnationalism.com

Login Form