Monday, August 15, 2022
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

Катя Бондаренко виграє у Венус Вільямс

На тенісному турнірі «TEB BNP Paribas Istanbul Cup» в Стамбулі в 1-му турі на «Garanti Koza Arena» українка Катерина Бондаренко у двох сетах перемогла Венус Вільямс, сіяну під першим номером. Це при тому, що Катя потрапила в основну сітку через кваліфікацію. Гра у фіналі кваліфікації з Настасію Бурнетт була тривалою, і тривала 2 з чвертю години. Рахунок по сетах 3-6, 6-3, 6-0. Перелом настав за рахунку 0-3 у другому сеті, після чого Бондаренко взяла 12 геймів.

Турнір проходить на харді, а призовий фонд - 226 750 американських доларів.

У першому сеті проти Вільямс Катя відразу взяла подачу суперниці, але за рахунку 5-3 програла свою подачу, але зібралася і виграла гейм на подачі Венус. У другому сеті Катя вела 5-2, але Вільямс заграла добре, і рахунок вже став 5-6, потім 6-6. На тайбреку Катя перемогла 7-4. Підсумок 2: 0 на користь Бондаренко. Катя вже перемагала Вільям в 2009 році в Торонто (1-6, 7-5, 6-4), коли Вільямс була №3 у рейтингу WTA.

"Я доклала  всі мої зусилля сьогодні", сказала Вільямс після матчу. "Ваш перший матч ніколи не буває досконалий. Вона грала матчі в кваліфікації, і просто не робила помилок  сьогодні, робила чудові удари на протязі всієї гри."

"Я дійсно сумую, що я приїхала сюди, щоб грати і виграти, але я зіткнулася з суперницею, для якої цей день - був вдалий. У такі дні я буваю засмучена, але це нормально, це по-людськи. Я просто заспокоюсь, фокусируюсь і повертаюсь. Цей момент є цей момент. Мийдемодалі."

("I gave my best efforts today," Williams said after the match. "Your first match is never perfect. She's played matches in the qualications and just never missed today, making great shots all game long.

"I'm really sad. I came here to play and to win but I ran into an opponent that was just too hot today. On a day like today I'm upset - it's normal, it's human. I calm myself down and focus and come back. "That moment is that moment. We move on.")

Наступна суперниця Каті тенісистка з Німеччини Мона Бартель (Mona Barthel).

Login Form