Monday, August 15, 2022
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

В Україні буде освітня державна програма підтримки англійської мови

Програму розвитку англійської мови в Україні фінансуватиме держава, заявив сьогодні, 7 липня, у Львові міністр освіти та науки Сергій Квіт.

«Це важливо для школярів, це важливо для академічного середовища і, врешті, для цілої держави. Бо саме англійська мова – дуже вагомий засіб для збільшення конкурентоздатності України. І ми не зможемо інтегруватися з Європою, якщо в нас не буде англійської мови», – зазначив Сергій Квіт.

Вивчення англійської мови за новими вимогами в Міністерстві передбачають і у школах, і в середніх та вищих навчальних закладах.

Тому, запевнив міністр, шкільні програми переглядатимуть. «Ми також передбачаємо випускників університетів рівня В2. Створюємо також документи з огляду на імплементацію Закону про вищу освіту і прописуємо це у вимогах до тих наших викладачів, які хочуть стати доцентами і професорами», – додав він.

«Нині це не лише державна політика, але є ще й ідеологічна складова: там, де є англійська мова – там немає російської пропаганди, немає російських медіа. Я думаю, нехай краще наші медіа конкурують не з російськими, а з хорошими західними медіа, англомовними», – зазначив Сергій Квіт.

Джерело: zaxid.net 

Login Form