Saturday, March 25, 2023
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

У Львові будуть створені три короткометражні фільми

 

26 червня 2015

У Львові будуть створені три короткометражні фільми

 

Мистецька формація Wiz-Art за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» оголошує конкурс кінопроектів ігрових короткометражних фільмів соціального спрямування.

Тема конкурсу: примирення, соціальна інтеграція у суспільстві та постконфліктне врегулювання. Мета конкурсу: надання фінансової підтримки знімальним групам для реалізації кінематографічних проектів, що є художньою рефлексією на час, в якому ми живемо.

До участі приймаються проекти ігрових фільмів до 15 хвилин. Для цього потрібно заповнити та надіслати аплікаційну форму, бюджет проекту та додаткові матеріали на e-mail This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. "> This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .

Обов’язкова умова – зйомки мають відбуватись у Львові чи Львівській області із частковим залученням місцевих кінопрофесіоналів і волонтерів. У фіналі конкурсу буде обрано три кінопроекти, виробництво яких буде частково або повністю профінансоване. Сума фінансування щодо кожного проекту буде визначатись окремо. Організатори виступлять (спів)продюсерами трьох проектів-фіналістів.

Етапи конкурсу:

  1. 1.Подача аплікаційної форми та додаткових документів по проекту.
    (29 червня – 16 серпня 2015)
  2. 2.Публічне представлення проекту (пітчинг) та оцінка проектів екпертною комісією. (22 серпня)
  3. 3.Оголошення переможців. (25 серпня)
  4. 4.Період виробництва фільмів, консультації з продюсерами Wiz-Art та представлення робіт. (до 15 грудня)

Детальніше про конкурс, а також повний перелік необхідних документів для подачі заявки – на сайті http://wiz-art.ua

Контакти:  Wiz-Art Press Center, +380635615722

Login Form