Monday, August 15, 2022
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

image image image image image
U.S. downturn engulfs developing nations Nato ministers have agreed to resume formal ties with Russia, with a call to tackle the challenges that they are facing in the country of Afghanistan.
image image
Course of embroidery and sewing Blouse/Shirt In this course you will learn how to make a traditional Ukrainian embroidered shirt "sorochka" from scratch, using linen cloth and woolen, cotton, and/or metallic threads. This course will start with choosing the traditional pattern that works for you. Then you will choose a linen or hemp fabric and cut out the pieces for the shirt. 
The course will be led by Myroslava Boikiv, master embroiderer and weaver from the Ivano-Frankivsk region, who specializes in ancient methods of textile work in western Ukraine; she has worked for years recreating and restoring old pieces stored in the museum collections of the Carpathian region and created several stunning pieces. More read
ВИСТАВКА ІКОН та САКРАЛЬНОГО МИСТЕЦТВА 15 квітня - 08 травня 2016 Ґалерія КУМФ ласкаво запрошує Вас на ВИСТАВКУ ІКОН та САКРАЛЬНОГО МИСТЕЦТВА. 
Відкриття: п’ятниця, 15 квітня, в 7 г. веч.
В приміщенні Ґалерії КУМФ, 145 Evans Ave. #101, Toronto, ON, tel.: (416) 766-6802.
April 15 - May 08, 2016 KUMF Gallery cordially invites you to ICONS and SACRED ART EXHIBIT
Opening: Friday, April 15 at 7 pm.
At the KUMF Gallery, 145 Evans Ave. #101, Toronto, ON,
tel.: (416) 766-6802.

Media Headlines

     

Latest News

Марина Ставнійчук

Один зі способів повернути на бік України населення окупованого Криму – зміни в новій Конституції.

На це сподівається голова правління громадського об’єднання «За демократію через право», член Венеціанської комісії від України (2009-2013 роки) Марина Ставнійчук.

У той же час в інтерв’ю «Апострофу» вона назвала неоднозначним рішення надати особливий статус для окремих районах Донбасу.

Згідно з Мінською домовленостями, ми взяли на себе зобов’язання в рамках децентралізації врегулювати статус неконтрольованих Україною районів Донбасу. Але не варто забувати про проблеми анексованих Криму і Севастополя. Дасть нинішній конституційний процес відповіді на всі поставлені перед Києвом питання, подивимося. По ідеї ми повинні, наприклад, запропонувати кримчанам набагато більш вигідні конституційні умови, ніж обіцяє їм Росія. Це дало б надію, що населення повернеться на бік України, – вважає експерт.

За словами Ставнійчук, Україна отримає нехарактерну для себе ситуацію, закріпивши в Конституції спецстатус частини Донецької і Луганської областей.

«Нам потрібно говорити про застосування лише до одного регіону забезпечення соціально-економічних, мовних та інших потреб людей, які там проживають. Чесно кажучи, нам треба було не погоджуватися на особливий режим місцевого самоврядування на цих територіях, адже незрозуміло, чому деяким районам в окремих регіонах будуть надані преференції, а іншим ні... «, – зазначила вона.

Move
-

Politics

Top Headline
Володар «Оскара» зніме український фільм про анексію Криму

Україна має намір залучити до створення фільму про Крим відомого іноземного...

Read More...
Експерт назвала конституційний шлях повернення Криму під контроль України

Один зі способів повернути на бік України населення окупованого...

Read More...

Top Headlines

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Граємо в покер

  

ЗАПРОШЕННЯ

Шановні відвідувачи!

Команда http://ukrainiantoronto.ca запрошує до співпраці волонтерів, які допоможуть нам зробити портал цікавіше!

Нам потрібні журналісти та перекладачі.

На сьогоднішній день, на жаль, ми не можемо оплачувати вашу працю, але ми можете разом поширювати наші надбання і спадщину. Якщо в Вас є матеріали, які можуть бути розміщенні на сайті, то ми це зробимо. (подробиці)

Запрошення актуально завжди!

Свої пропозиції про співпрацю надсилайте, будь ласка, на e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Login Form