Sunday, August 14, 2022
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

image image image image image
U.S. downturn engulfs developing nations Nato ministers have agreed to resume formal ties with Russia, with a call to tackle the challenges that they are facing in the country of Afghanistan.
image image
Course of embroidery and sewing Blouse/Shirt In this course you will learn how to make a traditional Ukrainian embroidered shirt "sorochka" from scratch, using linen cloth and woolen, cotton, and/or metallic threads. This course will start with choosing the traditional pattern that works for you. Then you will choose a linen or hemp fabric and cut out the pieces for the shirt. 
The course will be led by Myroslava Boikiv, master embroiderer and weaver from the Ivano-Frankivsk region, who specializes in ancient methods of textile work in western Ukraine; she has worked for years recreating and restoring old pieces stored in the museum collections of the Carpathian region and created several stunning pieces. More read
ВИСТАВКА ІКОН та САКРАЛЬНОГО МИСТЕЦТВА 15 квітня - 08 травня 2016 Ґалерія КУМФ ласкаво запрошує Вас на ВИСТАВКУ ІКОН та САКРАЛЬНОГО МИСТЕЦТВА. 
Відкриття: п’ятниця, 15 квітня, в 7 г. веч.
В приміщенні Ґалерії КУМФ, 145 Evans Ave. #101, Toronto, ON, tel.: (416) 766-6802.
April 15 - May 08, 2016 KUMF Gallery cordially invites you to ICONS and SACRED ART EXHIBIT
Opening: Friday, April 15 at 7 pm.
At the KUMF Gallery, 145 Evans Ave. #101, Toronto, ON,
tel.: (416) 766-6802.

Media Headlines

     

Latest News

Яценюк

Україна має намір залучити до створення фільму про Крим відомого іноземного режисера. Про це заявив прем'єр-міністр Арсеній Яценюк в ході колегії Міністерства культури.

«Ми почали вести переговори з одним із світових режисерів, який має три "Оскара", для того щоб зняти український фільм про Крим», - сказав він, однак, не уточнив прізвища.

Прем'єр підкреслив, що цей фільм повинен буде стати відповіддю на російський фільм «Крим. Шлях додому». За його словами, картину можуть зняти вже до кінця 2015 року. Прем'єр додав, що стрічка вийде «на всіх мовах».

«Якщо буде так, як все йде, отримаємо цей фільм про правду — про те, що відбувалося в Криму», — підсумував Яценюк.

Раніше Яценюк доручив Міністерству юстиції передати в Гаазький трибунал фільм «Крим. Шлях»додому" телеканалу «Росія», в якому президент РФ Володимир Путін розповідає про анексію півострова.

Нагадаємо, документальний короткометражний фільм про кримських татар "Къырым" українського режисера Ксенії Жорноклей отримав бронзову статуетку "Приз Ремі" на Міжнародному кінофестивалі в Х'юстоні. Він також був показаний на Канському кінофестивалі у рамках проекту Short Film Corner поза конкурсної програми.

Move
-

Politics

Top Headline
Володар «Оскара» зніме український фільм про анексію Криму

Україна має намір залучити до створення фільму про Крим відомого іноземного...

Read More...
Експерт назвала конституційний шлях повернення Криму під контроль України

Один зі способів повернути на бік України населення окупованого...

Read More...

Top Headlines

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Граємо в покер

  

ЗАПРОШЕННЯ

Шановні відвідувачи!

Команда http://ukrainiantoronto.ca запрошує до співпраці волонтерів, які допоможуть нам зробити портал цікавіше!

Нам потрібні журналісти та перекладачі.

На сьогоднішній день, на жаль, ми не можемо оплачувати вашу працю, але ми можете разом поширювати наші надбання і спадщину. Якщо в Вас є матеріали, які можуть бути розміщенні на сайті, то ми це зробимо. (подробиці)

Запрошення актуально завжди!

Свої пропозиції про співпрацю надсилайте, будь ласка, на e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Login Form